המסע לסופר על שבך
.

 

העולם משתגע: מהו הדבר שבלעדיו לא תצליחי בשום דיאטה או תוכנית כושר כזו או אחרת שתעשי. שאפילו הדיאטניות והמאמנים שלך לא יודעים(או שהם פשוט לעולם לא יספרו לך) מי יודע אולי הגיע הזמן שלך להצליח! - כדאי לך לקרוא את העמוד הזה עד הסוף ולגלות מה פסיכולוג קליני עם תואר שני יכול לעשות לחשקים שלך:

נמאס לך להיכשל כל פעם מחדש בדיאטה שלקחת על עצמך? נמאס לך שכל מי שקרוב אלייך עושה ממך בדיחה שאת עוד פעם "מנסה" להיכנס לכושר כשברור להם(וכנראה גם לך,לבינתיים) שזה שוב יפסק מהר מאוד באמצע? בעזרת השיטה והטיפים הסודיים שאציג בפנייך, את פשוט תהיי הגרסה המשודרגת של עצמך שתמיד חלמת עליה וכולם יביטו בך בהערצה ובקנאה!

היי קוראים לי גילעד, ורציתי לשאול אותך אם יצא לך לחשוב פעם איך החיים שלך היו נראים אם היית הגרסה המשודרגת של עצמך?

האם עדיין היית מתקשה להסתכל במראה כל פעם מחדש?

 

האם היית מרגישה את תחושת הכישלון הזאת שמחלחלת בך כשאת מגלה ששוב לא הצלחת?

 

איך זה שבעלך או בן הזוג שלך מפסיק להסתכל עלייך בזלזול מזה שהתחלת עוד תוכנית דיאטה חדשה.. שכמו תמיד לא תסיימי בהצלחה?

 

הרגע הזה שאת שוב מחליטה לעשות שינוי, אבל נתקלת כמו תמיד בקשיים שמצליחים להוריד אותך מחדש למטה?

 

את מכירה את התחושה של החופש? החופש מהקשיים בדרך. החופש מהטבע המעצבן שלך שיודע להחזיר אותך אחורה כל פעם שתרצי אחרת.. החופש מהחשקים שלך להכניס משהו מתוק לפה כל הזמן ולשבש לעצמך בידיים שלך את הדיאטה שכלכך רצית לעשות. החופש מהסופ"ש הארור שיודע לפרוץ ולהרוס לך את כל מה שעבדת עליו כל השבוע?

 

אז יכול להיות שאת חושבת שלא נולדת עם "יכולת ההצלחה" הזאת, ושהכשלונות תמיד ימשיכו להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלך, ובאמת אחרי כזה מסע של קושי וכשלונות אני גם הייתי חושב ככה(כן כן גם אני הייתי שם פעם). אבל אחרי שתקראי את מה שאני הולך לכתוב בעמוד הזה- את פשוט הולכת להיות בהלם מעצמך וממה שאת באמת מסוגלת להיות..

 

אז אני גאה להציג לך את.. 

הספר מכיל 8 פרקים מלאים בתוכן ועוד פרק בונוס הפתעה שמכיל מעל 50 משפטי מוטיבציה הכי טובים לשעת משבר וצרה, טיפים ואסטרטגיות פרקטיות שכבר ממחר את יכולה ליישם. וכל מה שאת צריכה לדעת בשביל להתחיל לגרום לסביבה שלך למות מקנאה כאשר הם יראו את היכולות "העל טבעיות" שיהיו לך(ואני לא מגזים)

הספר מקיף מאוד ונוגע בכל השלבים שאותם את צריכה לדעת בשביל סוף סוף לצאת מהמעגל הזה של הכשלונות אל עבר סבב הצלחות מטורף, שאפילו מעצמך לא ציפית למשו כזה.

כל העצות שכתובות בספר הזה והמסע המדהים שעוברים בו- נכתבו אחרי הרבה מאוד ניסיון של שנים וכן על ידי יעוץ של פסיכולוג קליני עם תואר שני, שמכיר את הנפש שלך יותר טוב ממך. ויודע בדיוק באיזה נקודות ללחוץ על המוח שלך ועל המעשים שלך בשביל שתגיעי לתוצאה הרצויה כמה שיותר מהר וכבר בלי להרגיש קשיים בדרך(הכל בפנים, מבטיח)!

הספר בנוי ביסודיות ושיטתיות מופלאה כזאת שתגרום לך תוך שבוע מהקריאה לראות ממש בעיניים שלך(וגם במידות שלך) שינוי מ-ט-ו-ר-ף שלא דמיינת שתצליחי סוף סוף להגיע אליו

 

כל מטרת הספר היא לעבור איתך תהליך יסודי ומובנה שבתחילתו אנחנו נראה ונלמד איך סוף סוף להביס את החשקים האלה שלך, וכל מכשול שיהיה לך בדרך את פשוט תנצחי.. אבל זה רק התחלת התהליך, כי ביננו כמה פעמים אפשר להילחם בטבע שלך ועוד פעם לנצח ועוד פעם ועוד פעם.. במלחמה כזאת מתישהו נגמר הכוח ולכן בחלקו השני(פרק 5+6) אנחנו נלמד איך להפוך את הבריאות והכושר שלך למשהו שהוא חלק ממך! לפרק הזה קראתי "סוד הטבע השני" שבפרק המופלא הזה אחרי התהליך המטורף שתעברי- את תצליחי להפוך את הבריאות שלך והמטרה שלך למשהו בלתי נפרד מהחיים שלך! כמו שאת רוצה לאכול ולשתות ולישון- ככה בדיוק את תהפכי את הבריאות והכושר שלך לטבע השני שלך! כזה שאת לא יכולה להתנגד לו(כמו שאת היום לא מצליחה להתנגד לכל הפיתויים שמסביבך..)

ומעבר לזה שאת תיראי סוף סוף כמו שרצית תמיד להיראות- גם הביטחון העצמי שלך ישתפר ברמות שלא תאמיני. כי מה שאני מביא לך פה זה מתכון ופתרון לכל בעיה שתצוץ לך בחיים, כי עם כוחות הסופר-על שתמצאי בעצמך תביני פשוט שאין שום דבר שאת לא מסוגלת לבצע ולסיים בהצלחה!!

 

איך מתחילים? הפתרון שלי מתאים לך רק אם:

 

אם את רוצה באמת לצאת מהלופ החוזר של גל הכשלונות שמביאה איתה הדיאטה כל פעם מחדש ולהראות לכולם(ולעצמך) שאת כן מסוגלת לסיים סוף סוף משו שהתחלת, בלי להתייאש באמצע.

 

אם את רוצה להפסיק לשלם אלפי שקלים לדיאטניות, שבכלל לא מבינות שהבעיה שלך זה לא שיגידו לך: מה צריך לאכול ומה לא בשביל "להרזות".. כי זה לא חוכמה גדולה. אלא חייב שיגלו לך אחת ולתמיד איך להצליח להרזות ולא להתפתות אחרי הטבע הרגיל והארור שלך שמכריח אותך לאכול מתוק ולצאת למסעדות ולהחריב בידיים שלך כל מה שבנית!

 

ובאמת, אחרי שתתחילי להשתמש בספר הזה תביני

שאת לא צריכה שום "דיאטת כסאח" כזו או אחרת כדי לראות את השומן שלך נעלם בקצב הנכון לתמיד...

כל מה שצריך לעשות?

זה רק לאמץ אלייך את נוסחת הקסם החדשנית שבניתי פה בשביל שתוכלי להגיע לכוחות הכי עמוקים שלך.. שאולי בכלל לא ידעת על קיומם- אני קורא להם "כוחות הסופר-על שבך"

פשוט להרגיש כמו שאת רוצה...

אז איזה תהליך אנחנו הולכים לעבור ביחד בספר הזה?

 פרק 1- הקדמה והסיפור

בפרק הזה אנחנו נבין מה בעצם הביא אותי להעמיק לחקור ולהתמקצע כלכך בשיטה הזאת, מאיפה היא נולדה ומאיזה כאבים הצורך הזה נוצר. 

תכירי אותי יותר טוב, ותביני את התהליך המדויק שנעבור במהלך הספר, ואת (י)סודות ההבנה של הדרך להצלחה שלך

 

פרק 2- סוד ההתבוננות

בפרק הזה כבר ממש נתחיל סוף סוף את המסע שלנו בדרך להגשמת החלום וחשיפת הסופר-על שבך

נתעסק בעיקר בנקודת ההתבוננות ונראה איך היא קשורה למסע שלנו, ואולי איך בעצם היא היסוד והבסיס לכל מה שנעבור בפרקים הבאים.

 

פרק 3- אינסטינקט הלמה המסתורי

נלמד על אינסטיקנט הלמה המסתורי שפיתחתי במהלך השנים ושחקרתי עליו עוד מהפילוסופים עד לניצולי שואה בני זמננו

האינסטינקט הזה הוא מה שהציל אנשים מהשואה האיומה, ששם הם עברו קשיים של משברים נפשיים אמיתיים, שלעולם לא נבין.. מה שכן נבין, זה שאם זה הציל אותם מהשואה- קל וחומר שזה יציל ויחלץ אותך מהבור שאת נמצאת בו עכשיו(הכל בפנים)

 

פרק 4- קניין המטרה בראשך

 בפרק הזה נלמד על טכניקה שפיתחתי בעצמי עם השנים, איך להגיע ממצב שאת בכלל לא מחוברת לעולם הזה של הבריאות והכושר- ונכנסת אליו רק מהכרח בגלל הצמיג של הבטן, והירכיים המלאות שלך שגורמות לך לעייפות שמכבידה עלייך.. למצב שאת אשכרה כלכך מחוברת לזה, שלא הבנת איך עד עכשיו היית מחוץ לזה. ותאמיני לי- זה עובד!

 

פרק 5- ספיגת המטרה בדמך

טוב, אם עד עכשיו כל מה שלמדנו בפרקים הקודמים גרם לך בעצם לכבוש את המכשולים שיש לך בדרך.. בפרקים הבאים אנחנו כבר עולים רמה(בהתבסס על הפרקים הקודמים) ומורידים את המטרה שלך מהראש, אל הלב והחיים! 

ההבדל שבין אם זה בראש "בידיעה" לבין אם זה סוף סוף בלב "בהפנמה" הוא עצום! כשתרגישי פתאום שזה מגיע ממקום פנימי כלכך, כזה שאת לא יכולה להתנתק ממנו ולהתכחש אליו- תביני שזה הסוד שלך להצלחה. וכאן אנחנו עוברים לפרק המכריע הבא:

 

פרק 6- סוד הטבע השני

פשוט וואו! הפרק הזה יגלה לך את הסוד האחרון והסופי איך ממש להיות הסופר-על של עצמך ושל כל הסביבה שלך, וזה על ידי זה שתלמדי איך להפוך את כל מה שתמיד רצית לעשות, בין אם זה דיאטה או להיכנס לכושר פשוט לטבע שני שלך, לחלק ממך! 

וכשאני אומר טבע שני אני מתכוון שאם תמיד רצית לעשות דיאטה והיית נכשלת בה כל פעם מחדש. או שרצית אחת ולתמיד להיכנס לכושר.. וגם זה היה נופל לך בין הכיסאות. אז כשזה יהפוך להיות הטבע השני שלך אין מצב בעולם שלא תעשי את זה ותצליחי. כי בדיוק כמו שהטבע שלך מחייב אותך לישון או לאכול ככה בדיוק הטבע השני שלך ימשוך אותך בקלילות ובלי התנגדות לעבר המטרה שסוף סוף תצליחי להגשים.. ואולי ככה יחזרו להעריך אותך כמו פעם.

 

פרק 7- סוד הכישלון הגנוז

 זהירות: הפרק הזה מיועד לבני אדם בלבד- כן כן כולנו בני אדם סוף סוף, ובמהלך הדרך אנחנו כנראה גם ניתקל בכשלונות קטנים או גדולים

אבל..

בפרק הזה תלמדי את "סוד הכישלון הגנוז"- מה שאף פעם לא למדו אותך בשום מקום על המהות והעומק שחבוי בכישלונות שלכן.. ואולי אפילו בסוף הפרק המופלא והחדשני הזה תופתעו לגלות   ש"הכישלון" זה הדבר הכי טוב שיכל לקרות לכם בדרך למסע אל הסופר-על שבך(הכל בפנים)

 

פרק 8- סיכום הדברים + הפתעות סודיות

בפרק הזה נאסוף את כל מה שלמדנו בפרקים הקודמים ונביא אותם לפנייך בצורה מסודרת ובנויה ברצף של תהליך אחד שלם וגדוש

יש חשיבות מאוד גדולה לפרק הזה, כי לפעמים במהלך כל הפרקים את הבנת מה שאת קוראת אבל זה עוד לא התחבר לך לתהליך שבנוי כשלב אחרי שלב מהיסודות ועד למטרה הנכספת- ופה בפרק אני אפרוס לך את כל התהליך שעברנו בצורה פרקטית וברורה- ככה שממחר את כבר תוכלי לגלות את הסופר-על שבך, ולהבין שאת כבר לא מה שהיית אתמול.

ולגבי ההפתעות הסודיות שאירגנתי לכל חברות קהילת 'המסע לסופר-על שבך'.. אני חושב שאשמור את הזכות לשמור אותם עדיין סודיות. אבל רמז קטן אולי אני כן יחשוף- בואי נגיד ככה שזה הטבה משוגעת שאירגנתי במיוחד בשביל חברות הקהילה שלנו, כל השאר כבר תגלי בפנים:)

 

פרק בונוס- קובץ משפטי המוטיבציה האישיים שלי

כאן החלטתי להביא לך בונוס יוצא דופן היישר לספר שלך שכולל מעל 50 משפטי מוטיבציה שעובדים לי(ותאמיני לי שגם לך) בצורה מדהימה! 

+

מתנה בלעדית ל- 50 הנרשמות הראשונות

תמיכה אישית של הכותב במשך חודשיים שלמים!- בו תקבלי מענה מקצועי וישיר לכל בעיה שתצוץ, בין אם בתחום הכושר והבריאות ובכלל בהתיעצויות כאלו ואחרות לגבי ההתפתחות האישית שלך- ממש מנטור פרטי כלול!(בלעדי)

אז מה נשים שקנו כבר את הספר חושבות עליו?

תקשיבי, ברור לי שלפני שאת רוכשת את הספר חשוב לך לדעת שהוא גם עובד בשביל נשים אחרות ושהוא באמת אמיתי ושהמידע רלוונטי בדיוק אלייך.

הבעיה היא שבגלל שהספר יצא ממש עכשיו- אז עדיין לא הספקתי לאסוף עליו עדויות!

ואני אגלה לכן גילוי נאות: הרבה מהספרים הדומים באינטרנט מלאים בעדויות מזויפות וגם אני יכול לצלם איזה שיחה עם חבר בוואטסאפ ולהגיד בראש חוצות שזה לקוח מרוצה שקנה את הספר וכל מה שהוא אומר יקרה גם לך אם תקני את הספר..

אם הייתי עושה את זה אני בטוח שהיו לי יותר מכירות והייתי מרוויח הרבה יותר כסף מהכתיבה של הספר, אבל אין מצב שאני אעשה את זה

בשבילי האמת והיושרה הרבה יותר חשובים מכסף(בכנות) ולכן מה שאני אומר לכן זה את האמת ורק את האמת.

כמובן אשמח שאחרי שתקראי את הספר ותשיגי באמצעותו את התוצאות שכלכך ייחלת להם ושתצאי מלופ הכשלונות שלך אל עבר סבב ניצחונות מרהיב שאת כבר כלכך מצפה לו- תשלחי לי מייל עם החוויה שהייתה לך מהספר, בשביל שאוכל לשים אותו כאן(כמובן באנונימיות) בשביל לעזור לעוד נשים בדיוק כמוך שרוצות גישה להצלחה ולפריצה שלהן:)

והנה החדשות הטובות באמת

 

עכשיו את יכולה להשיג את הספר הזה כאן, ולא באף מקום אחר ברשת...

בגלל שאי אפשר לקנות אותו בשום מקום, אלא רק בעמוד הזה...

וברגע שאת מצטרפת את מקבלת מיד גישה לכל הסודות השמורים של הספר הזה שיביאו לך

את מבטי ההערצה מהסובבים אותך בגלל ההצלחה הלא פוסקת שתכנסי אליה

 

 

 

ועכשיו, הגיע הזמן לדבר על המחיר

אז אני אשאל אותך בכנות, כמה לפי דעתך שווה ספר כזה?

בעידן של היום, נהוג לתמחר דברים לפי העלות יצור שלהם ולא לפי הערך מוסף שהם באמת נותנים.

 

אני אישית חושב ואני מאמין שתסכימי איתי ששיטת התמחור הזאת היא פשוט טעות, כי אחרי הכל- אנחנו לא באמת קונים את המוצר - אלא אנחנו קונים את הפתרון שהוא מעניק לנו!

לדוגמא, כשאנחנו קונים מכונת כביסה לבית, אנחנו לא קונים קוביה מברזל עם חור באמצע שיודעת להסתובב עם עצמה, אלא מכשיר שיגרום לבגדים שלנו להיות נקיים בחזרה אחרי שהשתמשנו בהם.

ולכן כשאת קונה את הספר שלי את לא קונה סתם ספר

את קונה את היכולת להרזות ולהראות יפה, בלי להיחסם ולהיתקע בגלל כל המכשולים בדרך- וכל זה בגלל כוח הסופר-על שכבר קיים בך!(את רק צריכה ללמוד לחשוף אותו)

לפי דעתי הערך של דבר כזה הוא פשוט עצום

ובתור בן אדם שהיה בדיוק במקום שבו את נמצאת עכשיו - אני יכול להעיד על עצמי שאם מישהו היה מציע לי לקנות ספר כמו זה - הייתי קונה אותו גם אם הוא היה עולה 1000 שקל

כי הספר הזה מכיל בדיוק את הסודות שאת צריכה בשביל להפסיק לבזבז אלפי שקלים על דיאטות כל שנה מחדש, בתקווה ש- "אולי הפעם אני אצליח"..

כי בספר שלי לא קיים בלקסיקון בכלל "אולי הפעם"- כי מי שתצעד יד ביד עם התהליך והטיפים ששזרתי במהלך כל הספר הזה, תבין שזה בדיוק מה שהיה חסר לה כל השנים בשביל להגיע להצלחה שתמיד חמקה לה בסיבוב.

ולדבר כזה- באמת קשה לתת מחיר.

 

כי הספר שלי מכיל הרבה יותר ממידע..

הרבה יותר מעצות טיפים ושיטות..

הרבה יותר מפסיכולוגיה חד פעמית..

 

הספר שלי הוא אורח חיים.

 

אורח חיים של מצוינת

אחת כזאת שכל דבר שהיא רוצה.. היא פשוט מגיעה אליו.

אחת כזאת שפשוט יכולה לכבוש עולמות עם הכוחות שהיא תגלה אצלה.

 

אחת כזאת שכולם מביטים בה בהערצה כשהם רואים למה היא באמת מסוגלת

 

עכשיו יש לי שאלה אלייך.. האם את חושבת שמישהי הייתה מוכנה לשלם על ספר שיביא אותה לכזו התפתחות?

אני מתערב איתך שכן.

היא הייתה מוכנה לשלם גם 500 שקל על ספר כזה

אבל את לא הולכת לשלם סכום כזה.

 

בגלל שהספר שלי רק עכשיו יצא לאור ובגלל שאני רוצה שכמה שיותר נשים יחשפו אליו ויתנו עליו ביקורת, ב-72 השעות הקרובות ורק ל50 הרוכשות הראשונות - אני מוכר את הספר

במחיר השקה של 147 בלבד! במקום 497

+

המתנה הבלעדית ל-50 הרוכשות הראשונות: מנטור פרטי לכל שאלה שלך   לחודשיים במחיר של- 0 במקום 397₪

אם תחשבי על זה שנייה, זאת ההזדמנות שלך לקבל את כל הידע, הניסיון והטכניקות שבספר הזה במחיר של פחות מבושם חדש!

 

תחשבי על זה שבפחות מ- 150 שקלים את מקבלת ידע ששווה לך זהב!

 

ידע וטכניקות שיגרמו לך להגיע למטרת העל שהצבת לעצמך במהירות שיא ובקלילות!

 

ועם מחיר כזה, ותמורה כזאת, אין לי עוד מה להוסיף.

 

מלאי את הפרטים שלך כאן בטופס למטה ועברי לדף תשלום מאובטח באשראי שישגר אלייך את הספר ישירות למייל כבר בשניות הקרובות!

 

נתראה בפרק הראשון- מחכה לך!

 

המסע לסופר על שבך: הדרך שלך להצליח ובגדול

תוכנית הפעולה המדויקת שתביא אותך להיות הגרסה המשודרגת של עצמך ותגרום לכל האנשים שאת הכי אוהבת לחזור להסתכל עלייך בהערצה כמו שתמיד היה מגיע לך

 

מלאי את הפרטים שלך כאן, עברי לדף תשלום מאובטח ותתחילי להביא תוצאות כבר בשבוע הקרוב!

מחיר מיוחד לזמן מוגבל: 147₪ 497  כולל המתנה הבלעדית שלנו! 0₪  397

סה"כ =147₪ בלבד! במקום 894₪

 

(בלחיצה על הכפתור האדום תוכלי לבדוק אם את מ-50 הרוכשות הראשונות, והבונוסים תקפים לגבייך- מהרי!)

 

אז מה בדיוק את מקבלת כשאת מצטרפת לתוכנית "המסע לסופר על שבך"?

את מקבלת גישה לתוכנית המלאה בקובץ שנשמר לך על המחשב וזמין לך לכל החיים

את מקבלת גישה חינמית לייעוץ אישי איתי במייל לחודשיים שלמים לכל עניין ובקשה, מה שישפר לך את התוצאות ברמה שלא תאמיני

את מקבלת קובץ שמכיל מעל ל-50 משפטי מוטיבציה סודיים שיתנו לך את הכוח להמשיך בכל מצב ומקום שתהיי, ללא קושי ובקלילות!

את מקבלת גישה אקסלוסיבית בהנחה לכל התכנים האחרים שלי

את מקבלת עדכונים חינמיים לכל החיים לתוכנית "המסע לסופר על שבך" המלאה

את מקבלת פשוט את כל הכלים הטיפים הידע והעצות שיש לי בשביל לעזור לך להגיע לתוצאות מקסימליות בשביל שתתחילי להרגיש את השינוי שלך כבר בזמן הקרוב ממש!

 

ועוד ועוד ועוד...

כמובן שאת מקבלת מייד את כל החומרים והתכנים כשאת מצטרפת לתוכנית "המסע לסופר-על שבך" וכבר מתחילה ליישם באותו רגע! 

שאלות ותשובות נפוצות

שאלה: קצת התבלבלתי, הספר מודפס או דיגיטלי? איך אני מקבלת אותו?

תשובה: הספר הוא דיגיטלי ואת מקבלת אותו מיד אחר הרכישה ישירות למייל שלך להורדה ואם תרצי תקבלי אותו גם ישירות לוואטסאפ שלך. לאחר ההורדה את יכולה לקרוא אותו או במחשב או בסמארטפון בכל זמן שתרצי ובכל מקום גם ללא גישה לאינטרנט. מדי פעם לפעם אעדכן את הספר על פי הארות ותובנות שיתווספו לי במהלך החיים ומהלמידה מלקוחות שלי, כן כן אשמח לשמוע את התובנות שלך על המסע הזה!  ומאחר והצטרפת לקהילה של "המסע לסופר-על שבך" אעדכן אותך כל החיים בגרסה החדשה.

שאלה: אם אני אקנה את הספר, אתה מבטיח לי שאני אצליח בדיאטה שלי סוף סוף?

תשובה: ברור שלא. זה כמו להגיד שאם את תסיימי תואר במחשבים את תצליחי להתקבל לכל חברת הייטק שתרצי. הספר שלי נותן לך את כל הידע והכלים שאת צריכה לדעת בשביל להיות הסופר-על של עצמך ובאמת להביס ולכבוש כל מטרה שתרצי בחיים(כן, אני מדבר גם על הדיאטה שלך)- אבל בסופו של יום אם רק תקראי אותו ולא תיישמי את הפעולות והתהליך המדויק שכתבתי בו- אז לעולם לא תצאי מהלופ של הדיאטות.

מה שכן, אני יודע בוודאות על עצמי שהצלחתי לכבוש מטרות נשגבות וקשות, כמו גיבוש לסיירת שייטת 13, או דיאטות שעשיתי נטו בעזרת מה שהכנתי לך בספר המדהים והמיוחד הזה. כמו כן, כל אחד שהתיעץ איתי מהחברים, החברות והקרובים שלי(ומתיעצים הרבה. כי הם מבינים ורואים שאני מביא תוצאות) פשוט חזר אלי מלא באושר וסיפוק, ואמר לי שאכן החיים שלו השתנו מקצה לקצה. ולכן אם אנחנו הצלחנו לעבור את התהליך הזה, אין שום סיבה שגם את לא תוכלי.

שאלה: אני עשיתי הרבה דיאטות בחיים, זה יעזור לי?

תשובה: הגעת בדיוק למקום הנכון, בניתי את התוכנית הזאת במיוחד בשבילך! התוכנית חושפת את מה שלא גילו לך כל "הדיאטניות" שהיית אצלהן. כי הן כל הזמן התעסקו בלהגיד לך "מה" צריך לאכול ולעשות בשביל להרזות(ופשוט לא עמדת בזה). מה שאני חושף בפנייך היום זה "איך" את יכולה לקחת את "מה" שאת צריכה לעשות- ופשוט לעשות אותו, בקלילות ובחיבור אמיתי וכנה. מדהים. לי זה שינה חיים.

והיופי זה שאת הסוד החדשני שאת הולכת לגלות במסע הזה הוא לא סתם איזה סוד שהמצאתי מהבטן- הוא כבר הוכח על עשרות נשים וגברים(בגלל זה החלטתי לכתוב אותו אחת ולתמיד), והכי חשוב זה שהספר הזה עבר תחת הידיים של פסיכולוג קליני עם תואר שני שיודע בדיוק איך לגרום למוח שלך ולכוחות הטמונים בך- לנצח את החשקים שישלך ולהוציא אותך ממעגל הדיאטות האין סופי הזה וליצור לך "טבע שני" עוצמתי שלעולם לא חלמת שיהיה לך(הכל בפנים!)

שאלה: לשלם על הספר דרך האשראי באינטרנט זה בטוח?

תשובה: בוודאי, המערכת שאנחנו עובדים איתה היא המובילה בארץ, ויש לה את הקודים והמערכות המוגנות והמאובטחות ביותר שיש בשוק. אם את עדיין חוששת ויותר נוח לך לבצע העברה בנקאית בטוחה לקבלת הספר- מוזמנת לגלול לסוף הדף וליצור איתנו קשר במייל ותקבלי את המענה המבוקש!

שאלה: האם יש הגבלות גיל לכניסה לתוכנית "המסע לסופר-על שבך"

תשובה: ממש לא. מתאים לכל מי שרוצה פשוט שינוי אמיתי ופנימי, ורוצה לראות תוצאות מקסימליות בכל דבר שהיא עושה, או שתרצה לעשות

שאלה: אם הספר שלך באמת כלכך טוב, מה האינטרס שלך למכור אותו במחיר כזה?

תשובה: שאלה מעולה ומדויקת. אכן הספר שלי מצויין, ולכן המחיר שאני מוכר אותו הוא 497₪, שזה מחיר שלפי דעתי שווה כל שקל ביחסית לתוכן העצום שאת מקבלת מהספר הזה(מוזמנת להציץ חזרה בתוכן ענינים למעלה)

הסיבה היחידה שבגללה הספר שלי כרגע נמכר ב-147₪ בלבד היא בגלל שממש עכשיו הוצאתי אותו, ואין לי עליו עדיין ביקורות ועדויות, ולכן עד שאני אאסוף עדויות וביקורות אני נותן ל-50 הרוכשות הראשונות את הספר בהנחת ההשקה שלי

יאללה, למה את מחכה? הגיע הזמן לקפוץ למים ולהתחיל לחיות כמו מי שתמיד רצית להיות! לחצי כאן על הכפתור האדום וקבלי גישה לספר עכשיו

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.